Výroba:

Hlavním výrobním programem firmy je výroba dřevěných oken, vchodových a interiérových dveří a rekonstrukce památkových objektů.


VCHODOVÉ DVEŘE
Dřevěné vchodové dveře typu EURO IV68 vyrábíme v rozměrech a provedeních na zakázku dle přání zákazníka.Na přání, pokud je to technicky proveditelné, je možné vyrobit vchodové dveře dle návrhu zákazníka nebo projektanta. Vchodové dveře nabízíme jedno i vícekřídlové, s nadsvětlíky, bočními díly. Materiál - Použita je třívrstvá lepená lamela. Lamely jsou vyrobeny z absolutně čistého radiálního řeziva bez viditelných vad a kazů, suků, a fládru zapříčiňující odlupování dřeva vlivem slunce. Lepení ze tří vrstev zaručuje dosažení nejvyšší pevnosti a stálosti i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách.

Nabízíme na výběr z několika druhů dřevin. Těsnění křídla - Vysoce elastické, celoobvodové, značkové těsnění WURTH, má vynikající izolační vlastnosti a dokonale tak chrání interiér před povětrnostními vlivy. Jedno těsnění je v drážce na dveřním křídle a jedno v drážce na dveřní zárubni. Prahy - Do vchodových dveří je osazován standardně hliníkový práh se zvýšeným profilem, který se vpouští do čisté podlahy pro lepší fixaci zárubně. Je možné do dveří osadit a bezbariérový hliníkový práh. Povrchová úprava - Je opět shodná s provedením u oken. Dveřní zámky - Standartně používáme pětibodový zámek nebo zámek 2x FAB. Dveřní kliky - Ke dveřím dodáváme značkové dveřní kliky HOPPE různých barev a odstínů a to v kombinaci klika a klika, nebo klika a madlo.

INTERIEROVÉ DVEŘE
Dřevěné interierové vyrábíme v rozměrech a provedeních na zakázku dle přání zákazníka včetně dřevéné obloukové zárubně a dřevěných prahů. Interiérové dveře nabízíme jedno i vícekřídlové, s nadsvětlíky, bočními díly viz. dveře vchodové. Dveřní zámky - Standartně používáme zámky dozické nebo zámek s FAB. Dveřní kliky - Ke dveřím dodáváme značkové dveřní kliky HOPPE různých barev a odstínů.