Popis zpracování
Materiál:
Třívrstvá lepená lamela. Lamely jsou vyrobeny z radiálního řeziva. Lepení ze tří vrstev zaručuje tvarovou stálost i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách.

Nabízíme na výběr z několika druhů dřevin:
smrk - ve dvou variantách provedení kvality vrchních lamel bez podélného napojení - kvalita A - fix s podélným napojením - kvalita B - mikroozub, napojení nemá vliv na kvalitu finálního výrobku. Jedná se pouze o estetický rozdíl borovice – jako smrk meranti - do naší země dovážená dřevina, pórovitá, podobná dubu dub - velmi trvanlivá dřevina a na přání i jiné.

Kování:                                                                                     Naše firma používá celoobvodové kování Siegenia německé výroby. V současné době je dodávána výrobní řada Siegenia FAVORIT. Za příplatek je možno osazovat i kování s bezpečnostními prvky zamezujícími vypáčení, či vysazení křídla s různými stupni bezpečnosti. K oknům dodáváme kličky firmy HOPPE v různých odstínech a provedeních. Je možno dodat i uzamykatelné kliky a kliky s dětskou pojistkou. Na okenní závěsy a viditelné části kování můžeme dodat plastové krytky v barvě okenních klik.

Okapnice:                                                                        Osazujeme rámové termookapnice z eloxovaného hliníku, zamezující vytvoření tepelného mostu mezi křídlem a rámem a tím případnému promrzání.Na spodní vlys okenního křídla jsou standardně osazovány křídlové okapnice z eloxovaného hliníku, chránící spodní část křídla před nepříznivými povětrnostními vlivy a výrazně zvyšují životnost povrchové úpravy.

 

Povrchová úprava:                                                                           Povrchovou úpravu provádíme vodou ředitelnými barvami firmy REMMERS, případně SIKKENS. Po impregnaci je vrchní nátěr aplikován vysokotlakým stříkáním, které má vysokou kvalitu. (lazura nepraská a neloupe se), snadná údržba a snadná renovace. Zákazník má na výběr ze široké škály vrchních odstínů včetně kompletního souhrnu odstínů stupnice RAL. K údržbě slouží udržovací sady, které jsou používány podle stupně okolní zátěže a vystavení venkovní lazury nepříznivým vlivům. Na povrchovou úpravu poskytujeme taktéž záruku 5 let. • Atesty: Na všechny naše výrobky vlastníme protokoly o shodě ze státní zkušebny ve Zlíně. • Zpracování zakázek: Zpracování zakázek zdarma softwarem Klaes.

Meziskelní kovové okenní příčky:
• v různých barvách • imitace dřeva • barva okenního rámu(nejbližší RAL odstín)
• možné šířky:8,18,26,45 mm -dřevěné příčky: • oboustranně nalepené na sklo s vloženým distančním rámečkem DUPLEX • sklodělící (dělí jednotlivé tabulky skla) –šířka 52 a 72 mm

Zasklení:
Okna jsou zasklena izolačními dvojskly v základním složení 4-16-4 mm do trvale pružného silikonového tmelu.
Druhy zasklení:• Standardní izolační dvojsklo - součinitel tepelné propustnosti U = 2.9 W·m-2K-1 • Izolační dvojsklo s měkce pokovenou vnitřní vrstvou - součinitel tepelné propustnosti U = 1,4 W·m-2K-1 • Izolační dvojsklo s měkce pokovenou vnitřní vrstvou a vzduchovou mezerou vyplněnou plynem (Argon) - součinitel tepelné propustnosti U = 1,1 W·m-2K-1. Dále je možno dodat i speciální skla s různou protihlukovou izolací. Dále bezpečnostní skla CONNEX s foliemi tloušťky 0,38 mm, 0,78 mm, 1,5 mm, ornamentní skla, zrcadlové skla, vitráže dle architektonického návrhu.